oszczędzanie energii elektrycznej w domu system vastra

Oszczędzanie energii elektrycznej w domu – system Vastra

oszczędzanie energii elektrycznej w domu
oszczędzanie energii elektrycznej w domu

Systemy smart home to rozwiązania, które tworzą nasze życie prostszym ale i dużo bardziej ekologicznym. Niektórzy od początku przypisywali by tutaj także epitet „droższym” jednak nie w każdym wypadku. Wiele firm, Oszem korzysta z obecnej mody na „bycie ekologicznym” i swoje rozwiązania umożliwiające współprace ze środowiskiem w harmonii, obwarowuje wysokimi cenami. Ciągle jeszcze jednak można znaleźć firmy, które swoją politykę konsumencką prowadzą na znacznie wyższym poziomie, godząc możliwości finansowe z wszechobecną troską o środowisko. Do takich firm należy marka VASTRA. Firma ta działa na rynku grzewczym oraz systemów smart home.

Oszczędzanie energii elektrycznej w domu – system Vastra

Sztandarowym produktem firmy Vastra jest gniazdko i listwa elektryczna. Te dwa rozwiązania, wydawałoby się małe i nic nie znaczące mogą przełożyć się w końcowym rezultacie na ogromne oszczędności w poborze energii elektrycznej. Gniazdko elektryczne Vastra pozwala na bezprzewodowe podłączenie się, poprzez specjalnie dedykowaną tym rozwiązaniom aplikację, do gniazdka. Dzięki temu na naszym smart fonie możemy otrzymać informację o dotychczasowym poborze prądu, godzinach używania gniazdka, oraz możemy także zdalnie rozłączyć pobór prądu do danego gniazdka. Co więcej to rozwiązanie firmy Vastra to także możliwość generowania prognoz zużywanej energii z przeliczeniem ich na potencjalne koszty. Otrzymujemy więc do rąk narzędzie umożliwiające sterowaniem poboru prądu w domu, nawet z najdalszym zakątków ziemi. Jedynym warunkiem jest dostępność do sieci wi fi. Urlop przestaje więc być poprzedzony koniecznością proszenia rodziny lub znajomych o zaopiekowanie się naszym domem czy mieszkaniem, gdyż zyskujemy nad nim zdalną kontrolę.

Jednakże firma Vastra to nie tylko gniazdka elektryczne. Firma oferuje także rozwiązania z zakresu głowic termostatycznych bluetooth, które pozwalają na kontrolę ogrzewania w domu.